Našu misiu

V obave z rastúceho množstva informácií o negatívnych účinkoch nadmerných emisií fosílnych palív, ako aj z postupného neuváženého zahlcovania planéty plastami, sme sa rozhodli urobiť niečo, čo by viedlo k zlepšeniu stavu nášho životného prostredia. Často si neuvedomujeme, že aj najmenšia iniciatíva alebo zmena každodenných návykov môže mať obrovský vplyv na stav Zeme. Je čas upustiť od nevedomosti a čeliť faktom. 

Spotreba plastov na celom svete sa každým rokom zvyšuje. Deväť miliónov ton plastového odpadu pribudne každý rok v našich oceánoch. Európania vyhodia každý rok 25 miliónov ton plastového odpadu, z ktorého sa zrecykluje len 30 %. Len v Európskej únii sa každý rok použije a vyhodí viac ako 36 miliárd slamiek. Priemysel rýchleho občerstvenia v Európe využíva dostatok slamiek, aby každých 48 hodín obložil celú planétu.

Rozklad plastov je neuveriteľne dlhotrvajúci proces. Slamka, ktorú dnes vyhodíte, môže zostať na Zemi ďalších 200 rokov. Pre porovnanie, naša slamené slamka STROOI sa po niekoľkých týždňoch sama rozloží. A čo viac, je 100% prírodná, nevypúšťa škodlivé plyny a neohrozuje život žiadneho druhu. Preto ak máte záujem o prechod na slamené slamky, neváhajte nás kontaktovať ohľadom vzoriek a cenovej ponuky. 

Bolo by skvelé získať vašu podporu a byť tu s nami!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie