Často kladené otázky

Dajú sa pšeničné slamky použiť viac-krát?


Naše naturálne slamky STROOI sú primárne určené na jedno použitie. Dokážete z nich piť však aj celý deň. Ak sa náhodou slamka čiastočne zlomí na jednom konci, stačí ju otočiť druhým koncom a pijete ďalej. Ešte aj s dobrým pocitom, že neznečisťujete planétu:)
Sú STROOI slamky naozaj najlepšou alternatívou k plastovým slamkám?


Jednoznačne! Slamky STROOI majú niekoľko výhod: sú 100% rozložiteľné pochádzajúce z organického farmárstva bez akýchkoľvek zdravie škodlivých látok. Sú naturálne, biodegradovateľné a kompostovateľné. Slamkami môžete tak piť svoje obľúbené teplé aj studené nápoje, pretože sa nerozmáčajú a ani nemenia ich chuť.
Potrebujem veľa slamiek, dostanem lepšiu cenu?


V prípade záujmu o veľkoodber slamiek vo väčších, či pravidelných objednávkach nás prosím neváhajte kontaktovať mailom na info@strooislovensko.com alebo telefonicky +421 908 884 972.
Mám alergiu na lepok, môžem aj tak piť z vašej slamky?


Áno! Gluténový proteín je uložený v klase a nie v steble, preto sú naše slamky STROOI bezlepkové. Ak však trpíte akútnou alergiou na pšenicu, pred použitím našich slamiek sa prosím poraďte s kvalifikovaným odborníkom. Hoci slama nie je konzumovaná, kontakt s pšenicou môže viesť k reakcii a vaše zdravie je nám prvoradé.